باربری - باربری تهران - باربری سعادت آباد - باربری صادقیه - باربری مولوی - باربری غرب تهران - باربری شرق تهران - باربری گیشا - باربری شهرک غرب – ارزانترین باربری تهران – سریعترین باربری تهران – ارزانترین باربری – باربری با بیمه – باربری ارزان و سریع 5

چگونه قابلمه ها را برای روز باربری بسته بندی نماییم؟

چگونه قابلمه ها را برای روز باربری بسته بندی نماییم؟

همانطور که میدانید بسبته بندی وسایل یکی از مهمترین مراحل اسباب کشی می باشد. البته اغلب شرکت های باربری خدمات بسته بندی وسایل را هم به شما ارائه می دهند. با این وجود ممکن است شما بخواهید خودتان این کار را انجام دهید. یا اینکه می خواهید در این زمینه اطلاعات کافی داشته باشید و با روش بسته بندی اصولی آشنا باشید تا بر کار شرکت های باربری نظارت نمایید.

قابلمه ها و ماهیتابه ها بخشی از آشپزخانه و وسایل منزل شما به شمار می روند که جای بسیاری اشغال می کنند وممکن است بسته به جنسشان آسیب پذیر نیز باشند.

در این مقاله می خواهیم به شما روش درست بسته بندی قابلمه ها و ماهیتابه ها را آموزش دهیم. تا در روز باربری اسباب منزلتان به مشکل برخورد نکنید. پس با ما همراه باشید.

قابلمه ها و ماهیتابه ها معمولا مشکل زیادی در اسباب کشی ایجاد نمی نمایند، اما بزرگ بودن آن ها و حجمشان بسته بندی را برای ما سخت می نماید. اگر باربری وسایل شما درون شهری است و تقریبا مسافتتان نزدیک می باشد، شما می توانید بعضی از آن ها را در کیسه زباله جمع نمایید. ولی اگر فاصله شما تا مقصدتان زباد است و یا از شرکت باربری معتبری استفاده می کنید، پس باید قابلمه هایتان در جعبه بچینید.

چگونه قابلمه ها و تابه ها را درون جعبه جای دهیم.

بیشتر جعبه ها و تابه ها یک جعبه ی متوسط و یا بزرگ لازم دارند. جعبه های بزرگ بهترند چون اگر تابه های شما سبک باشند می توانید آن ها را با وسایل سبک و کوچک دیگر بسته بندی نمایید. شما می توانید درون تابه ها وسایل کوچکی که به سطح درونی تابه آسیب نمی رسانند را جای دهید. در غیر این صورت از جعبه های کوچکتر استفاده کنید تا خیلی سنگین نشوند.

برخلاف ظروف شکستنی و شیشه ای، قابلمه ها و تابه ها نیاز به کاغذ و یا نایلون برای مراقبت و ضربه گیری نیاز ندارند. ولی شما باز هم کمی کاغذ یا روزنامه دم دست خود بگذارید. همچنین شما به چسب نواری پهن و ماژیک نیاز دارید تا درب بسته ها را محکم نمایید و روی آن ها برچسب بنویسید تا در نهایت کارگران شرکت باربری آن ها را در آشپزخانه بگذارند و گم نشوند.

حال به این مقوله خواهیم پرداخت که ” چگونه قابلمه ها را برای اسباب کشی بسته بندی نماییم؟ ”

یک

ته جعبه را روزنامه یا کاغذ کاهی مچاله شده بگذارید. این کار از تکان خوردن های بی خودی در هنگام باربری و جابجایی وسایل جلوگیری می نماید.

دو

تمام قابلمه ها و تابه ها را قبل از روز اسباب کشی و باربری بشویید وخشک نمایید.

سوم

شما می توانید قابلمه های کوچکتر را درون قابلمه های بزرگتر و تابه های پهن تر جا دهید. البته ته قابلمه ها و تابه های بزرگتر را با کاغذ یا نایلون بپوشانید مخصوصا اگر این تابه ها از نوع تفلون یا گرانیتی باشند . در ضمن گذاشتن کاغذ یا نایلون ته این تابه ها باعث می شود که از لیز خوردن قابلمه های کوچکتر جلوگیری شود و نیز مانع بروز سروصدای اضافی می شود.

چهارم

درب قابلمه ها را جداگانه بسته بندی نمایید. اگر درب قابلمه ها شیشه یی و شکستنی هستند حتما آن ها را با کاغذ یا نایلون بپیچید و از ایمن بودن بسته هایشان اطمینان حاصل نمایید. تا در روز باربری از سالم رسیدن آن ها خیالتان راحت باشد.

پنجم

قابلمه ها و دربشان را درون جعبه های با اندازه مناسب قرار دهید. همچنین برای کم کردن تعداد جعبه های مصرفیتان و کاهش هزینه های باربری، وسایل نرم آشپزخانه مانند دستمال ها، دستکش ها، حوله ها و اسفنج ها را هم درون قابلمه ها جای دهید.

ششم

درون فضای خالی قابلمه ها مواد خوراکی مانند کیسه های کوچک آرد یا برنج یا نمک را جای دهید. دقت کنید که درون قابلمه ها چیزهایی را بریزید که مطمئن باشید نمی شکنند.

هفتم.

درب جعبه را به خوبی با چسب نواری محکم نمایید. همچنین اگر زیر جعبه هم باز باشد، آن را هم باید با چسب نواری پهن به خوبی محکم نمایید تا از ریختن قابلمه ها و باز شدن جعبه ها در روز باربری پیشگیری کرده باشید.

روی جعبه ها را با ماژیک علامت گذاری کرده تا کارگر شرکت باربری آن را به آشپزخانه ببرد و از زحمات شما هنگام بازکردن و چیدن وسایل جهت یافتن وسایل آشپزخانه بین بسته های دیگرتان کم شود.

اگر بسته ها شامل درب قابلمه یا وسایل شکستنی می باشد حتما روی آن ها را علامت گذاری کنید تا کارگران شرکت باربری در حمل آن ها احتیاط به عمل آورند.

یادتان باشد درون قابلمه هایی که سطح حساس و قابل خط و خش خوردگی دارند، مانند تابه های تفلون، چدن یا گرانیتی را حتما با کمک حوله یا کاغذ های مچاله شده بخوبی محافظت نمایید.

در این مقاله ما به بررسی اینکه چگونه قابلمه ها را برای روز باربری بسته بندی نماییم؟ پرداختیم. اگر می خواهید با نکات بیشتری در مورد نحوه بسته بندی وسایل جهت اسباب کشی آشنا شوید می توانید به بخش مقالات سایت باربری تهران مراجعه فرمایید.