تاثیر محدودیت تردد یلدا بر باربری

تاثیر محدودیت تردد یلدا بر باربری

تاثیر محدودیت تردد یلدا بر باربری بین شهری و درون شهری

محدودیت تردد یلدا بر باربری تاثیر بسیار بدی خواهد داشت! چه شرکت باربری درون شهری و برون شهری

براساس اخبار اعلام شده روز های شنبه و یک شنبه 29 و 30 آذر 1399 به دلیل شیوع بیماری کرونا محدودیت های زیادی برای تردد های شبانه اعمال گردیده است. این محدودیت ها با هدف جلوگیری از دورهمی های خانوادگی و دوستانه ایجاد شده است.

خبرگزاری ها اعلام نموده اند که در این روزها از ساعت 20 شب تردد ماشین های شخصی در خیابان های شهر ممنوع می باشد و در صورت مشاهده هرگونه تردد، جریمه نقدی اعمال خواهد گردید.

بر همین اساس در روزهای شنبه 29 آذر ما و یک شنبه 30 آذر ماه نیز تردد بین شهری برای شهرهایی که وضعیت شیوع بیماری کرونا در آن ها قرمز و نارنجی باشد، در تمامی ساعات کاملا ممنوع اعلام گردیده است.

بنابراین تاثیر منفی این محدودیت های تردد در شب یلدا بر شرکت باربری درون شهری و برون شهری و افرادی که در زمینه حمل بار فعالیت می کنند، در شهرهای نامبرده بیشتر خواهد بود و  مشاغلی که در زمینه حمل بار فعالیت می کنند مانند کامیون داران، وانت بار ها، ماشین های حمل بار ، ماشین های حمل جوجه ، ماشین های حمل بار قفس دار جهت حمل جوجه و… نمی توانند در این دو روز بین شهرهایی که وضعیت شیوع بیماری در آن ها وخیم اعلام شده است، تردد نموده و به طور کلی این مشاغل تعطیل خواهند شد.

از طرفی به دلیل محدودیت تردد درون شهری از ساعت 20، فعالیت این مشاغل در شهرهایی که وضعیت شیوع بیماری در آن ها عادی می باشد نیز محدود می گردد و این مساله می تواند بر درآمد شرکت های باربری و یا افرادی که مستقلا در این زمینه فعال هستند تاثیر منفی خواهد داشت.

برای ارتباط با ما و اطلاع از خبرهای بیشتر می توانید اینستاگرام ما را دنبال نمایید.

https://www.instagram.com/shahr.vatan/